Konserwacja

rekonstrukcja mebli

Czytaj więcej

Więcej

Projekty
i aranżacja wnętrz

Napewno zdarza się, że szukacie długo mebla takiego by pasował do wnętrza o odpowiedniej dekoracji i kolorystyce. I kiedy znaleźliście ten wymarzony mebel nie spełnia on waszych oczekiwań do końca z różnych powodów. Firma Bergier wykonuje meble na zamówienie według projektów klienta jak również sama może sama może wykonać projekt według sugestii zleceniodawcy. Na każdym etapie pracy są możliwe niewielkie zmiany i korekty tak aby spełnić Państwa oczekiwania i ostateczny wygląd był jak najbardziej doskonały.

Warszataty
renowacji mebli

W dobie mody na wszystko co stare. czy jest to mebel, obraz, lampa, itd. Mamy rozkwit warsztatów zajmujących się naprawą i odnawianiem dawnej sztuki. Wzrasta liczba amatorów w tej dziedzinie i w kosekwencji nieumiejętna konserwacja może prowadzić do nieodwracalnego niszczenia zabytków.

Więcej

Spełniamy Państwa
marzenia


Od 1998r. specjalizujemy się w rekonstrukcji wykonaniu i konserwacji mebli historycznych. Nasze rękodzieło ozdabia domy i galerie na całym świecie.

Projekty
i aranżacja wnętrz

Projekty i aranżacja wnętrz.

Czytaj Więcej

Konserwacja
i rekonstrukcja mebli

Specjlizujemy się w opracowaniu i wykonaniu rzeźb na zamówenie według zleconego nam pomysłu i tematu. Wykonujemy rekonstrukcje oraz kopie dawnych rzeźb i elementów mebli w drewnie, kamieniu i metalu. Posiadamy w swojej bogatej kolekcji rzeźby i ornamenty z różnych epok a także wiele współcześnie przygotowanych opracowań fragmentów mebli.

Czytaj Więcej

O nas w mediach


Gościliśmy na łamach wielu publikacji o szerokiej tematyce m in. branżowych, sztuki, aranżacji wnętrz, poświęconym stylowi życia znanych osób oraz w prasie codziennej. Naszej działalności uwagę poświęciły takie stacje telewizyjne jak TVP, TV Polonia, TVN.