Konserwacja

rekonstrukcja mebli

Czytaj więcej

Więcej

Projekty
i aranżacja wnętrz

Napewno zdarza się, że szukacie długo mebla takiego by pasował do wnętrza o odpowiedniej dekoracji i kolorystyce. I kiedy znaleźliście ten wymarzony mebel nie spełnia on waszych oczekiwań do końca z różnych powodów. Firma Bergier wykonuje meble na zamówienie według projektów klienta jak również sama może sama może wykonać projekt według sugestii zleceniodawcy. Na każdym etapie pracy są możliwe niewielkie zmiany i korekty tak aby spełnić Państwa oczekiwania i ostateczny wygląd był jak najbardziej doskonały.

Warszataty
renowacji mebli

W dobie mody na wszystko co stare. czy jest to mebel, obraz, lampa, itd. Mamy rozkwit warsztatów zajmujących się naprawą i odnawianiem dawnej sztuki. Wzrasta liczba amatorów w tej dziedzinie i w kosekwencji nieumiejętna konserwacja może prowadzić do nieodwracalnego niszczenia zabytków.

Więcej

Spełniamy Państwa
marzenia


Od 1998r. specjalizujemy się w rekonstrukcji wykonaniu i konserwacji mebli historycznych. Nasze rękodzieło ozdabia domy i galerie na całym świecie.

Projekty
i aranżacja wnętrz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas vitae commodo tellus, id pulvinar risus. Vestibulum non congue erat, quis venenatis ante. Maecenas posuere nisl id lorem accumsan blandit.

Czytaj Więcej

Konserwacja
i rekonstrukcja mebli

Specjlizujemy się w opracowaniu i wykonaniu rzeźb na zamówenie według zleconego nam pomysłu i tematu. Wykonujemy rekonstrukcje oraz kopie dawnych rzeźb i elementów mebli w drewnie, kamieniu i metalu. Posiadamy w swojej bogatej kolekcji rzeźby i ornamenty z różnych epok a także wiele współcześnie przygotowanych opracowań fragmentów mebli.

Czytaj Więcej

O nas w mediach


Gościliśmy na łamach wielu publikacji o szerokiej tematyce m in. branżowych, sztuki, aranżacji wnętrz, poświęconym stylowi życia znanych osób oraz w prasie codziennej. Naszej działalności uwagę poświęciły takie stacje telewizyjne jak TVP, TV Polonia, TVN.